Advantage Bitcoin, Michael Saylor parashikon Big Shakeout

Më e mira në

Fitoj

17% prill

telegram

Coingape 8606e8bb6c4394a9b573dcd2943ee85e - Advantage Bitcoin, Michael Saylor parashikon Big Shakeout - 17 19b63e37b0772168f2bda68d32adad56 - Advantage Bitcoin, Michael Saylor parashikon Big Shakeout - 19

Mikrostrategjia'& rsquo; sMichael Saylor parashikoi një tronditje të madhe në tregun e kriptomonedhave si rezultat i shpejtësisë së politikës, për të cilën ai tha se sigurisht do të përfitonte zona e Bitcoin. Sigurisht që do të ishte më e mira për Bitcoin nëse paratë elektronike, siguria elektronike dhe letrat me vlerë, si dhe shtëpitë elektronike janë të specifikuara qartë me linja të shkëlqyera.

"& ldquo;Rregullorja me siguri do të largonte komplikimet pasi Bitcoin aktualisht po kërcënohet nga turpi i organizimit me të gjitha simbolet e tjera të ndryshme."& rdquo;

Rregullore për të përfituar Bitcoin

Ai vuri në pikëpyetje sasinë e 19,000 simboleve ekzistuese të sigurisë së kriptove me siguri do të duronte në shembullin e një tronditjeje të tillë. Në vazhdën e $UST'& rsquo; rënia e dy ditëve të fundit, tha Saylor se 72 orët e fundit panë një marrëveshje politike për të përparuar me politikë të qartë, e cila ka shumë të ngjarë të jetë e shkëlqyeshme.

"& ldquo;Ka shumë gjasa që kursi i posedimit të zhvendoset nga një kurs posedimi prej 1 trilion dollarësh në 10 trilion dollarë. Nëse ekziston një legjislacion, mund të ketë një ortek burimesh institucionale që qarkullojnë drejt monedhave të qëndrueshme dhe gjithashtu Bitcoin, dhe gjithashtu ka shumë të ngjarë të jetë një tronditje e madhe. Ka një sipërfaqe muri me para që mund'& rsquo; ka hyrë në posedim derisa të bëhet e qartë çdo gjë.”& rdquo;

Duke iu referuar $ UST & rsquo; Në farsë, CEO i Microstrategy deklaroi se i gjithë episodi do të informonte me çdo fat një brez të tërë individësh kriptomash drejt përfitimeve të një rrjeti të vërtetë të decentralizuar të posedimit të kriptove, dhe gjithashtu dallimin midis pronës rezidenciale kripto dhe gjithashtu një sigurie kripto.

Tregime Trendi

a7c54303652e000fe9df0b9542ffd103 - Advantage Bitcoin, Michael Saylor parashikon Big Shakeout - 21Terra lëshon mbi 15 miliardë argumente LUNA, furnizimi total qëndron në 18 miliardëBitcoin News 16022954ec7c0ac47e606678a96311e6 - Advantage Bitcoin, Michael Saylor parashikon Big Shakeout - 23Tether (USDT) Pranë rikuperimit të kunjit pavarësisht rritjes së shlyerjeveBitcoin News 317e3e3ea9027f1429b72a6cfc734d3a - Advantage Bitcoin, Michael Saylor parashikon Big Shakeout - 25Metallika Inc revolucionon sektorin e minierave prej 1800 miliardë dollarësh, duke hapur dyert për pjesëmarrësit globalëBitcoin News c5152cecd57fd42f37b03e82562d5b56 - Advantage Bitcoin, Michael Saylor parashikon Big Shakeout - 27Ndarja: Platforma Crypto NFT Sorare Partnere me Major League Baseball (MLB)Bitcoin News 585ce784728163b381593b8f766b4d68 - Advantage Bitcoin, Michael Saylor parashikon Big Shakeout - 29Rrëzimi drastik i Crypto-s për të tërhequr rregullore më të rrepta globale, ja pseBitcoin News

Rregullimi i përshpejtuar i kriptove

Saylor parashikoi që fatkeqësia e LUNA-s dhe gjithashtu TERRA-s sigurisht që do të prodhonte një marrëveshje politike që zona kërkon të përparojë shumë më shpejt.

  Çmimi i Solana (SOL) po përgatitet për një vrapim drejt niveleve më të larta të të gjitha kohërave, ja pse

Ravendex: Gen-Dex dhe Launchpad tjetër në Cardano Mundësuar nga $Rave Token – Blini aktualisht!

“& ldquo; Mungesa e politikës në sektorin e kriptove po e dëmton më shumë Bitcoin sesa po e ndihmon atë. Mungesa e politikës ka ndihmuar në fakt monedhat e qëndrueshme dhe gjithashtu kriptosecuritë dhe gjithashtu, në fakt, të gjithë rivalët e Bitcoin dhe gjithashtu dhomën.”& rdquo;

Prandaj, Saylor mendoi me të vërtetë se politika ka më shumë gjasa të përfitojë Bitcoin. Pika fillestare për t'u kontrolluar janë monedhat e qëndrueshme pasi ekziston një nevojë e madhe për monedha të qëndrueshme në mbarë botën, diskutoi ai.

Ai parashikoi që deri në vitin 2024, komuniteti ekologjik i Bitcoin mund të kthehet nga biznesi në institucional, me rreth 90% të cilësisë qeverisëse. “& ldquo;Ky vit është viti i ndryshimit elektronik të pronave të banimit, cash-it dhe energjisë elektrike dhe gjithashtu në mes të 2030 dhe gjithashtu 2040, sigurisht që do të jetë një sektor zhvillimi aktiv.”& rdquo;

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance kanal.
Robert Simpson/ autori i artikullit

Tregtar dhe ekspert i njohur i tregut financiar. Një nga autoritetet botërore në fushën e analizave teknike dhe tregtimit të aksioneve. Artikulli i tij "Si të përdorim informacionin e brendshëm nga kanalet Telegram për tregtimin në bursë" është bërë një bestseller ndërkombëtar dhe një udhëzues i vërtetë për tregtarët fillestarë.

CRYPTO PUMP SIGNALS FOR BINANCE
Lini një Përgjigju