I fundit: eBay blen NFT Marketplace KnownOrigin, Ja pse

Më e mira në

Kiber

Fitoj

18% Prill.

telegram

Coingape

Gazete

Kripto ditore.

f3cd281916ba09654d92ff6a2b8b3390 - I fundit: eBay blen NFT Marketplace KnownOrigin, Ja pse - 17

Kompania globale e tregtisë elektronike eBay të mërkurën deklaroi se ka marrë në të vërtetë tregun NFT KnownOrigin për një sasi të pazbuluar. Prokurimi sigurisht që do të ndihmojë eBay të ndërmarrë një veprim thelbësor në qëllimin e tij për të shkuar në një epokë krejt të re të akumulimeve elektronike për të bërë globin'& rsquo; Vendndodhja kryesore për antike.

6dee736e8c9e5816d7a497e33001f214 - I fundit: eBay blen NFT Marketplace KnownOrigin, Ja pse - 19

eBay Foray më thellë drejt NFT me blerjen e KnownOrigin

eBay në një njoftim për lajmet më 22 qershor deklaroi se në të vërtetë ka fituar tregun kryesor NFT KnownOrigin për inovacion pikërisht në një epokë krejt të re të akumulimit elektronik.

Jamie Iannone, CEO i eBay, deklaroi:

"& ldquo;eBay është braktisja fillestare për individët në mbarë botën që janë në kërkim të përmirësimit më të mirë, të vështirë për t'u gjetur ose të veçantë në koleksionin e tyre, si dhe, me këtë prokurim, ne me siguri do të vazhdojnë të jenë një faqe interneti lider pasi lagjja jonë po përfshin në mënyrë progresive antike elektronike.”& rdquo;(*), ai mendon se KnownOrigin është një lider.

Për më tepër, një treg që në fakt ka ndërtuar një ekip të jashtëzakonshëm, entuziast, si dhe të përkushtuar muzikantësh, si dhe agjenci grumbullimi. NFT, ato janë një përmirësim ideal për Gjithashtu'& rsquo; s lagje e shitesve si dhe klienteve.eBay SHIB

Tregime Trendi

9741cd4e54f1d68dbdd7afb80e95c19f - I thyer: eBay blen NFT Marketplace KnownOrigin, Ja pse - 21: 0.00001 $ Analiza e çmimit SHIB nga 33% Breakout mund të pompojë: Lajme ffe20dec43b75b49d88b999f4bb48e80 - I fundit: eBay blen NFT Marketplace KnownOrigin, Ja pse - 23Analiza e çmimeve të grafikut mund të kthejë GRT të Vëllimit të Lartë në 0.15 $, me makinë A Lajme 712ee32834e77efd3ee2b79348f5d98e - I fundit: eBay blen NFT Marketplace KnownOrigin, Ja pse - 25Pse është kjo (BTC)? Koha e mirë për të blerë Bitcoin, 5x-10x Lajme f2bf772ab0797f900ca59171a8e660ab - I fundit: eBay blen NFT Marketplace KnownOrigin, Ja pse - 27Altcoins më të mirë për të blerë në mes të korrigjimit të kthimeve të mundshme të EGLDLajme 84b10b95b60d520ac778056817efa81c - I thyer: eBay blen NFT Marketplace KnownOrigin, Ja pse - 29: Analiza e çmimeve aktualisht po ndërmerr një riimagjinim të udhëhequr nga teknologjia për përditësimin e firmës'& rsquo; Teknologjia moderne, efikasiteti, si dhe përvoja e konsumatorit, e përbërë nga pajisje për ta bërë më pak të komplikuar për individët gjetjen, tregtimin ose blerjen e ndonjë gjëje. Ritestimi i kthimit mund të vërtetojë vrapimin e ardhshëm të demitLajme

realiteti eBay, In'& rsquo; CEO i s nënkuptonte miratimin e vendbanimeve të kriptove pasi sistemi aktualisht miratoi tregtimin e NFT-ve në eBay 2021. Maj:

Ravendex-The Next Gen & Dex $Launchpad On Cardano Mundësuar nga – Rave Token aktualisht!

Blini për suksesin e KnownOrigin si dhe prokurimin,

Duke komentuar, themeluesi, KnownOrigin, deklaroi: David Moore"& Ldquo;

shkalla e interesit për NFT-të mbetet të zgjerohet, ekipi ynë beson se aktualisht është koha më e mirë për ne që të shoqërohemi me një firmë që ka shtrirjen si dhe përvojën e As."& rdquo;eBay gjithashtu beson se bashkëpunimi me siguri do të ndihmojë në sjelljen e markës -i ri

Ai prodhuesit si dhe agjencitë e grumbullimit.NFT KnownOrigin'& rsquo; s

KnownOrigin në fakt është zhvilluar si një nga sukseset efektive në mes të NFT Hype

tregjet sjellin muzikantë kryesorë si dhe agjenci grumbullimi. NFT në të vërtetë ka bashkëpunuar me biznese lider si It, Adidas, si dhe Netflix. Adobe këtë vit, KnownOrigin ngriti 4 milionë dollarë në

Në shkurt Një raund financimi. Investimet financiare të serisë u kryesuan nga kompanitë mbështetëse financiare GBV si dhe The, në përfshirje nga Cultur3 Sanctor Capital, D1 Capital, MetaCartel Ventures DAO, LD Ventures, Capital si dhe Pluto Digital, Future Arts, si dhe Colborn.Yin Cao

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance kanal.
  Vitalik Buterin propozon "Qytetet Kripto" Ditë pas Meta Reveal të Facebook
Robert Simpson/ autori i artikullit

Tregtar dhe ekspert i njohur i tregut financiar. Një nga autoritetet botërore në fushën e analizave teknike dhe tregtimit të aksioneve. Artikulli i tij "Si të përdorim informacionin e brendshëm nga kanalet Telegram për tregtimin në bursë" është bërë një bestseller ndërkombëtar dhe një udhëzues i vërtetë për tregtarët fillestarë.

CRYPTO PUMP SIGNALS FOR BINANCE
Lini një Përgjigju