Thyerja: Stripe tregon gatishmërinë për të rifilluar pagesën kripto pas 3 vjetësh

Blini më së miri në

Platforma DeFi

Tabela me vlerë

Shkëmbimeve

Binance

Portofol

libër i llogarive 9c953cb4401f3be3edb97c39ee27cdb9 - Thyerje: Shiriti tregon gatishmërinë për të rifilluar pagesën kripto pas 3 vjetësh - 5 By Prashant Jha Botuar 40 minuta më parë Përditësuar 40 minuta më parë (*3 *)

Stripe, një biznes i preferuar pagesash on-line që i dha fund alternativës së pagesave në Bitcoin pothuajse 3 vjet më parë, duke vënë në dukje paqëndrueshmërinë e normave, si dhe ndërlikimet në kryerjen e pagesave. Themeluesi i Stripe, John Collison, në një takim aktual foli për progresin që kriptovalutat kanë transformuar në të vërtetë 3 vitet e mëparshme, si dhe përshkroi gjithashtu se jo çdo element i kriptos është funksional për një biznes pagese si ato. Megjithatë, ai nuk & rsquo; t eliminoni mundësinë për të përfshirë edhe një herë një alternativë pagese kripto.

Ai pretendoi se'& rsquo; Nuk ka dyshim se ata me siguri do të fillonin të miratonin edhe një herë kriptovalutat.

"& ldquo;Ka pasur në fakt një rritje të madhe kohët e fundit me synimin për t'i bërë kriptovalutat shumë më të mira, si dhe, veçanërisht, shpenzime të shkallëzueshme dhe të përshtatshme si një teknikë pagese. Ne veshim'& rsquo; t ende, megjithatë unë besoj se'& rsquo; s'ka dyshim se do ta kishim me siguri.”& rdquo;

Collison zbuloi gjithashtu se biznesi'& rsquo; Grupi i ri i kriptove drejtohet nga kreu i dizajnit Guillaume Poncin, si dhe ata kanë përfshirë në bordin e saj të mbikëqyrësve Matt Huang, themeluesin e kompanisë kapitale të kapitalit të përqendruar në kripto, Paradigm.

Bashkëthemeluesi i Stripe vlerëson Altcoins

Gjatë takimit të tij, gjatë shqyrtimit të Stripe'& rsquo; Me rifillimin e alternativave të pagesave me kripto, Collison përgëzoi simbolet e reja si dhe afrimin e kriptove që mund të hapin rrugën për transferim të thjeshtë dhe pa probleme të parave. Themeluesi i Stripe u shfaq veçanërisht i kënaqur me Solanën ($ SOL) e cila në fakt ka arritur në top-5 këtë periudhë demi.

Ndërsa kriptovalutat bëhen të zakonshme, përdorimi i tyre si një lloj pagese po rritet gjithashtu. Titanët e trajtimit të pagesave qofshin ato Paypal, Venmo, si dhe alternativat e investimit të kriptove të marrëveshjeve VISA. Të gjithë këta titanët e pagesave në fakt janë nxehur së fundi në kripto pasi zbuluan rezervimet paraprake. Stripe si një biznes pagesash e ka kuptuar në të vërtetë se përfundimisht ata me siguri do të duhet të inkorporojnë kripto, si dhe janë të hapur ndaj tij.

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance kanal.
  Analiza e çmimit të Bitcoin BTC: Divergjenca Bearish në Kornizën Javore të Fshirë Fitimet e Mëparshme të Javës, Përgatit BTC për një Korrigjim Çmimi
Robert Simpson/ autori i artikullit

Tregtar dhe ekspert i njohur i tregut financiar. Një nga autoritetet botërore në fushën e analizave teknike dhe tregtimit të aksioneve. Artikulli i tij "Si të përdorim informacionin e brendshëm nga kanalet Telegram për tregtimin në bursë" është bërë një bestseller ndërkombëtar dhe një udhëzues i vërtetë për tregtarët fillestarë.

CRYPTO PUMP SIGNALS FOR BINANCE
Lini një Përgjigju