Cardano ($ADA) tejkalon 20 milion transaksione, Hoskinson shpall çelësat e përfaqësuesve

Blini më së miri në

Platforma DeFi

Tabela me vlerë

Shkëmbimeve

Binance

Portofol

libër i llogarive d7f58dd588cabbe75acdf39688d61738 - Cardano ($ADA) tejkalon 20 milion transaksione, Hoskinson shpall çelësat e përfaqësuesit - 5 By Prashant Jha Botuar 9 orë më parë Përditësuar 9 orë më parë

Cardano (ADA) arriti një pikë tjetër kthese më parë sot pasi shkoi përtej çështjes së marrëveshjes prej 20 milionë pa një ditë të vetme pushimi. Në një kohë kur rrjetet e rëndësishme të blockchain kanë qenë në të vërtetë të dëmtuara në festime të shumta, një nga rastet më aktuale ishte Solana e cila doli jashtë linje për pothuajse 24 orë, Cardano u kujdes për arritjen e pazakontë, pavarësisht se u mallëngjye për aplikimin e ngadaltë të përmirësimeve. Cardano ka qenë në të vërtetë për 1522 ditë me transaksione të menjëhershme dhe gjithashtu çmime marxhinale të marrëveshjeve.

Charles Hoskinson, themeluesi i Cardano në të vërtetë e ka bërë të qartë në të kaluarën se ata nuk nguten për të ekzekutuar përmirësimet me çmimin e sigurisë dhe gjithashtu privatësisë personale. Atributi i shumëpritur i marrëveshjeve të zgjuara u inkorporua vetëm së fundmi në shtator me përditësimin e Alonzo-s që e shtyu Cardano në epokën e Defi dhe gjithashtu NFT-ve. Hoskinson që lidhet shpesh me lagjen përmes seancës së tij AMA diskutoi çelësat e përfaqësuesve, sigurinë supreme dhe gjithashtu përmirësimin e privatësisë personale që mund të përfshijë rrjetin Cardano në vitin e ardhshëm.

Hoskinson diskutoi 3 zinxhirë çelësash që mund të luajnë një komponent jetik në Cardano'& rsquo; sigurinë dhe gjithashtu privatësinë personale në të ardhmen. 3 zinxhirët e çelësave, veçanërisht mashtrimi në pritje, zgjedhja e trukut jetësor dhe gjithashtu basteve, sigurisht që do të ruanin një ndarje të sigurt midis kornizës së ftohtë dhe gjithashtu të ngrohtë në blockchain. Lloji i përfaqësuesit të përdorimit në kornizë sigurisht që do të ndajë disa nga detajet kritike të klientit që shpesh synohen nga cyberpunks dhe gjithashtu mashtruesit.

Hoskinson deklaroi se ishte ndër fillestarët në treg për të sjellë parimin e zinxhirëve anësor për të siguruar siguri shumë më të mirë, megjithatë, aplikimi i të njëjtit mund të vijë pak më vonë në 2022.

“& ldquo;Ne fillimisht ishim tregu për të lëshuar këtë version (zinxhirët anësor). Kjo'& rsquo; Është fuqia përse ky version është kaq i shkallëzueshëm pasi thjesht mund të lëshoni një numër prej këtyre pikave sipas dëshirës tuaj. Është& rsquo; s thjesht aftësia e sistemit të tërheqjes.”& rdquo;

'& ldquo;(* )& rsquo; Do të duhet të vijë pak më vonë në udhërrëfyesin. Është pesëdhjetë për qind e dytë e vitit 2, me gjasë që nga ajo kohë'& rsquo; shumë për të bërë. Pra është& rsquo; është padyshim diçka që ne'& rsquo; kërkimi i një procedure për këtë ka kuptim të mirë.” Por kostoja e $ ADA arriti një maksimum të ri të të gjitha kohërave prej 2022 $ në prag të

hardfork megjithatë nuk arriti të marrë pas përmirësimit. $ADA aktualisht po tregtohet me 1.81 $ me një rritje prej 1% gjatë 24 orëve të fundit me $2.0 që është rezistenca kritike aktualisht.Alonzo

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance kanal.
  Kina Shton Minierat Crypto nën "Listën Negative", Ja çfarë do të thotë
Robert Simpson/ autori i artikullit

Tregtar dhe ekspert i njohur i tregut financiar. Një nga autoritetet botërore në fushën e analizave teknike dhe tregtimit të aksioneve. Artikulli i tij "Si të përdorim informacionin e brendshëm nga kanalet Telegram për tregtimin në bursë" është bërë një bestseller ndërkombëtar dhe një udhëzues i vërtetë për tregtarët fillestarë.

CRYPTO PUMP SIGNALS FOR BINANCE
Lini një Përgjigju