Crypto.com fiton licencën e lakmuar të Singaporit, Ja çfarë do të thotë

Më e mira në

Kiber

Fitoj

18% Prill.

telegram

Coingape

Gazete

Kripto ditore.

2ddc66e4890d946bc445ad22f165d7b2 - Crypto.com Fiton licencën e lakmuar të Singaporit, Ja çfarë do të thotë - 17

Autoriteti Monetar i Singaporit ka dhënë autorizim në parim për Crypto com dhe gjithashtu 3 biznese të tjera të ndryshme kriptosh.Crypto com, Genesis dhe gjithashtu Sparrow Tech regjistrohu me 11 kompani të tjera të ndryshme kripto, të cilave iu dha i njëjti autorizim muajin e kaluar.

2768b10534208397ae5c49c52060eb00 - Crypto.com Fiton licencën e lakmuar të Singaporit, Ja çfarë do të thotë - 19

Crypto com mori autorizimin në parim për licencën e institucionit të saj të madh të pagesave.

Çfarë do të thotë miratimi për Crypto com

Në një deklaratë të prodhuar nga Crypto com, ata pohojnë se kjo licencë, kur jepet, sigurisht që do të lejojë kompaninë e kriptove për të përdorur një sërë zgjidhjesh shlyerjesh Kjo zgjidhje sigurisht që do të përbëhet gjithashtu nga zgjidhjet e pagesave dixhitale për klientët në Singapor

Sipas Aktit të Shërbimeve të Pagesave, çdo lloj subjekti që dëshiron të ofrojë çdo lloj zgjidhjesh shlyerjeje në Singapor kërkon që fillimisht të marrë një licencë ideale. Lloji i licencës mbështetet në kërcënimin dhe gjithashtu gamën e zgjidhjeve të dhëna dhe gjithashtu është dhënë nga Licenca e Institucionit Kryesor të Pagesave të MAS.Crypto com i mundëson asaj të përdorë zgjidhjet e ripagimit pa iu nënshtruar asnjë lloj kufizimi

Kris Marszalek, bashkë-themelues dhe gjithashtu CEO i Crypto com, e quajti Singaporin një treg të përparuar të fintech dhe gjithashtu donte të rriste origjinën e tij atje në partneritet me MAS.

Tregime Trendi

3d7e6e4719e55a8fcfa08739c7f25285 - Crypto.com Fiton licencën e lakmuar të Singaporit, ja çfarë do të thotë - 21Analiza e çmimit të grafikut: Kthimi i vëllimit të lartë mund të çojë GRT në 0.15 dollarëLajme def0ad358abc27e0c11ed0655f119d5c - Crypto.com fiton licencën e lakmuar të Singaporit, ja çfarë do të thotë - 23Pse kjo është një kohë e mirë për të blerë Bitcoin (BTC)?Lajme 2efca2c774fac180c6db10ea3faa5a74 - Crypto.com Fiton licencën e lakmuar të Singaporit, ja çfarë do të thotë - 25Altcoins më të mirë për të blerë në mes të korrigjimit, 5x-10x kthime të mundshmeLajme 10940caf83e2e6f02360b450c35f751d - Crypto.com Fiton licencën e lakmuar të Singaporit, Ja çfarë do të thotë - 27 Analiza e çmimit të EGLD: Ritestimi i kthimit mund të vërtetojë vrapimin e ardhshëm të demitLajme af985c3fa01e718090df2607061f7054 - Crypto.com Fiton licencën e lakmuar të Singaporit, Ja çfarë do të thotë - 29Analiza e çmimit të ortekut: A mundet që kanali Breakout të çojë AVAX në 38 dollarë?Lajme

Crypto com gjithashtu sapo mori autorizimin e përkohshëm të Licencës MVP të Aseteve Virtuale nga Autoriteti Rregullator i Aseteve Virtuale të Dubait.

Ravendex: Gen-Dex dhe Launchpad tjetër në Cardano Mundësuar nga $Rave Token – Blini aktualisht!

Mjedisi i lulëzuar i kriptove në Singapor

Singapori në fakt ka shkuar në avantazhin kryesor të inovacionit të kriptove.

Zëvendëskryeministri i Singaporit, Heng Swee Keat, pohoi se Singapori është i etur të shoqërohet me lojtarët e blockchain dhe gjithashtu me pronat elektronike. Duke folur në Forumin Point Zero në Cyrih, Swee Keat deklaroi qëllimin e tij për t'u shoqëruar me lojtarë të përgjegjshëm në lagjen Web 3.0.

Në të njëjtën enë gjaku, Genesis dhe gjithashtu Sparro Tech morën licencat e tyre nga MAS.

Muajin e kaluar, 11 kompani të tjera të ndryshme të kriptove të përbëra nga Paxos, Triple A dhe gjithashtu Hodlnaut morën licencat e tyre nga MAS. Chintai, një biznes blockchain me bazë në Singapor mori Licencën e Shërbimeve të Tregjeve Kapitale

Sonte është gjithashtu dita e parë e Crypto Expo Asia, e cila po zhvillohet në Singapor Nëse Singapori mund të bëhet një qendër e teknologjisë kripto, vetëm koha me siguri do të informojë.

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance kanal.
  Creaton synon të bëhet alternativa e decentralizuar ndaj Patreon dhe OnlyFans
Robert Simpson/ autori i artikullit

Tregtar dhe ekspert i njohur i tregut financiar. Një nga autoritetet botërore në fushën e analizave teknike dhe tregtimit të aksioneve. Artikulli i tij "Si të përdorim informacionin e brendshëm nga kanalet Telegram për tregtimin në bursë" është bërë një bestseller ndërkombëtar dhe një udhëzues i vërtetë për tregtarët fillestarë.

CRYPTO PUMP SIGNALS FOR BINANCE
Lini një Përgjigju