Parashikimi i çmimit të Floki Inu: FLOKI përgatitet për një rritje prej 38% në 0.0002359 dollarë

Blini më së miri në

Platforma DeFi

Tabela me vlerë

Shkëmbimeve

Binance

Portofol

libër i llogarive 8e34ed3a23c047418b1d97c2a466839c - Floki Inu Parashikimi i çmimit: FLOKI Përgatitet për një rritje 38% në 0.0002359 $ - 7 By Nancy Lubale Botuar 10 minuta më parë Përditësuar 10 minuta më parë

Çmimi Floki Inu në fakt është rritur 12% në 24 orët e mëparshme duke u tregtuar deri në 0.0001921 dollarë gjatë sesioneve të hershme aziatike të mërkurën. shikoni dizajnin e logos së Floki Inu që shfaqet në xhaketën e ndeshjes dhe gjithashtu në arenën.

Floki Inu hyn në një marrëveshje sponsorizimi me Napolin

Grupi pas Floki Inu (FLOKI) në fakt ka hyrë në një bashkëpunim me futbollin italian të madh SSCNapoli. Lajmet nga SSC Napoli i bërë në nëntor zbuluan një dizajn logo të Floki Inu që përfaqëson një qen Shiba Inu që vendos një helmetë vikinge që sigurisht do të shfaqet në pjesa e pasme e xhaketave të Napolit dhe gjithashtu në të gjithë treguesit LED rreth arenës së rezidencës së grupit për pjesën tjetër të periudhës aktuale.

Tweet

Oferta e Napolit është një përmirësim në listën e grupeve Floki të klubeve të futbollit me të cilat ka bashkëpunuar në fakt, që përfshin Cádiz-in e La Liga-s spanjolle dhe gjithashtu Kerala Blasters nga Super Liga Indiane.

FLOKI është një token i bazuar në Ethereum që u prezantua në mes të këtij viti, dhe gjithashtu sipas Etherscan, ka rreth 45,500 pronarë FLOKI me një kapitalizim tregu totalisht të ulur prej 1.18 miliardë dollarësh.

Çmimi i Floki Inu mund të shkojë në 0.0002359 dollarë

Aktiviteti i çmimeve FLOKI/ USD ka qenë në fakt i anashkaluar duke pasur parasysh se 15 nëntori dhe gjithashtu ka zhvilluar një trekëndësh të çekuilibruar në grafikun katërorësh. Ngrihet mbi rezistencën e shpejtë në 0.00018513 dollarë, ku mirëpritur nga Mesatarja e Thjeshtë Lëvizëse 50-periudhore (SMA) mund të shohë rritje të çmimit të Floki Inu mbi vijën e rezistencës së trekëndëshit.

Nëse kjo ndodh, FLOKI mund të rritet edhe më shumë për të identifikuar varietetin e 19 nëntorit rreth 0.0002359 dollarë, një rritje prej 38% nga çmimi aktual në 0.000172 dollarë.

Lëvizja lart e shenjës së divergjencës mesatare të lëvizshme të konvergjencës (MACD) thekson këtë pritshmëri të favorshme. Vini re gjithashtu se MACD dërgoi një telefonatë për të blerë FLOKI një ditë tjetër kur linja MACD (blu) kaloi mbi vijën e sinjalit (portokalli) duke treguar një besim të favorshëm në treg. Tendenca në rritje e Floki Inu sigurisht që do të ketë edhe më shumë kontroll sapo MACD të kalojë kufirin pa drejtë në zonën e favorshme.

Grafik katërorësh FLOKI/ USDT 4

Tabela e drejtpërdrejtë

56db7afd3c30a716b2cd633c005c971f - Parashikimi i çmimit Floki Inu: FLOKI përgatitet për një rritje 38% në 0.0002359 $ - 9

Nga ana tjetër, devijimi i pafavorshëm nga shenja e Indeksit të Forcës Relative (RSI) është një shenjë se arinjtë në fakt nuk janë dorëzuar duke shtypur uljen e çmimit FLOKI. Prandaj, një ulje e renditur poshtë ndihmës së menjëhershme në 0.000169 dollarë mund të shohë uljen e monedhës meme të renditur poshtë vijës së ndihmës. Nëse kjo ndodh, kontejneri i tokenit në drejtim të 18 Nëntorit mund të ulet në 0.00013348 $.

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance kanal.
  A e ka humbur Shiba Inu ($ SHIB) vrullin e saj në mes të rritjes së ATH të Bitcoin ($ BTC)?
Robert Simpson/ autori i artikullit

Tregtar dhe ekspert i njohur i tregut financiar. Një nga autoritetet botërore në fushën e analizave teknike dhe tregtimit të aksioneve. Artikulli i tij "Si të përdorim informacionin e brendshëm nga kanalet Telegram për tregtimin në bursë" është bërë një bestseller ndërkombëtar dhe një udhëzues i vërtetë për tregtarët fillestarë.

CRYPTO PUMP SIGNALS FOR BINANCE
Lini një Përgjigju