A është çmimi Sologenic Driving XRP i lartë mes tregut të rrënimit të kriptove?

Më e mira në

Kiber

telegram

Coingape

Gazete

Kripto ditore eb904208c02638f752a09bf335c5675b - A është çmimi i Sologenic Driving XRP i lartë mes tregut të kriptove në rënie? - 17

XRP, kostot e shenjave indigjene të Ripple janë të larta ndërsa kriptovaluta të tjera të rëndësishme po tregtohen nën stres të madh marketingu. XRP në fakt është bërë fituesi kryesor gjatë 7 ditëve të mëparshme duke mposhtur të gjitha besimet e tregut.

470fdc445c072f099f1bd30c7f4764c4 - A është çmimi Sologenic Driving XRP i lartë mes tregut të kriptove në rënie? - 19

A është Sologenic një element thelbësor pas rritjes së XRP?

Ndërsa grafikon XRP, Sologenic mund të jetë faktori kryesor pas rritjes aktuale të kostove të XRP. Sologenic është një DEX i shpejtë dhe gjithashtu i mbrojtur dhe gjithashtu tregu NFT përmirësoi ditarin XRP. Kostot XRP/Sologenic në fakt janë rritur me mbi 10% në 24 orët e fundit.

Grafikët XRP rekomandojnë gjithashtu që shkalla e XRP/STX është rritur me më shumë se 32% në të njëjtën kohë. Sidoqoftë, STX është sistemi i parë i shtrimit të butë me shumë shenja në ditarin XRP.

Duket sikur një rritje aktuale në përmirësimin e NFT-së XPRL po e shtyn tokenin indigjen të Ripple të rritet. Sipas Coinmarketcap, kostot e XRP në fakt janë rritur me 11% në 24 orët e fundit. Megjithatë, norma e saj në fakt është rritur me 35% në 7 ditët e fundit për të mposhtur kripto të ndryshme të tjera kryesore.

Sasia e tregtimit 24 orësh të XRP në fakt është rritur me 11% duke arritur në 4.18 miliardë dollarë. Ajo ende mban një kapak tregu prej më shumë se 22.3 miliardë dollarë në mes të deponimit aktual të tregut të kriptove.

Tregime Trendi

fffc66c18a91149697f763a27f91dfd9 - A është çmimi Sologenic Driving XRP i lartë mes tregut të rrënimit të kriptove? - 21Reversal Bullish vendos çmimin e Tezos për 11.6% rritje.Lajme Altcoin 0348a72915860514d71ce1c2701071a6 - A është çmimi Sologenic Driving XRP i lartë mes tregut të kriptove në rënie? - 23Çmimi i Litecoin i bllokuar në një situatë të krijuar ose të thyer; Shikoni këtë përpara se të bliniLajme Altcoin 1380afaf19d6d1045b8f2280340be2e8 - A është çmimi i Sologenic Driving XRP i lartë mes tregut të rrënimit të kriptove? - 25Çmimi i Apecoin thyen barrierën prej 5.7 dollarësh për një tubim 14%, por çfarë më pas?Lajme Altcoin 6fd4c77c69773232950204806967229d - A është çmimi Sologenic Driving XRP i lartë mes tregut të rrënimit të kriptove? - 27Modeli Bullish u shfaq në grafikun javor të çmimeve XRP; A duhet të blini?Lajme Altcoin a72e0b1cc51c1169ba81e2546080d513 - A është çmimi Sologenic Driving XRP i lartë mes tregut të rrënimit të kriptove? - 29Trendline Breakout vendos që Rally me monedha helium të arrijë në 7 dollarëLajme Altcoin

Ripple fiton shembullin jetik të gjatë të shkatërrimit?

Më herët, Coingape raportoi se balenat Crypto po ndryshojnë nga Ethereum në tokenin indigjen të Ripple gjatë javës së kaluar, ETH që është kriptoma e dytë më e madhe është ulur me 2% gjatë 16 ditëve të mëparshme. Ndërkohë, Ethereum thjesht përjetoi një zhvendosje historike nga PoW në PoS.

Sipas një rekord, norma e Ethereum në fakt ka nënshkruar një modifikim masiv. Në fakt ka rënë më shumë se 20% që atëherë.

Megjithatë, norma e XRP merr një modë më të lartë pasi të dy festimet në veprimin ligjor të Ripple paraqitën lëvizje për Gjykimin Përmbledhës Kjo në fakt ka sjellë në fund një rritje të besimeve kapitaliste.

Megjithatë, një Amicus Curie krejt i ri thjesht hyri në veprimin ligjor të Ripple. Dhoma e Tregtisë Dixhitale aplikoi për akses për të dorëzuar shortin.

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance kanal.
Robert Simpson/ autori i artikullit

Tregtar dhe ekspert i njohur i tregut financiar. Një nga autoritetet botërore në fushën e analizave teknike dhe tregtimit të aksioneve. Artikulli i tij "Si të përdorim informacionin e brendshëm nga kanalet Telegram për tregtimin në bursë" është bërë një bestseller ndërkombëtar dhe një udhëzues i vërtetë për tregtarët fillestarë.

CRYPTO PUMP SIGNALS FOR BINANCE
Lini një Përgjigju