Just-In: Coinbase integron poligonin (MATIC)

Më e mira në

Kiber

Fitoj

18% Prill.

telegram

Coingape

Gazete

Kripto ditore.

0aa76d920fa144d44941fcbc84d7f3b5 - Just-In: Coinbase Integrates Polygon (MATIC) - 17

Në një postim aktual, sistemi i këmbimit të kriptomonedhave Coinbase, zbuloi se klientët e tij të shkëmbimit me siguri do të kenë aftësinë për të dërguar dhe gjithashtu për të marrë ETH, MATIC dhe gjithashtu USDC në Polygon, dhe gjithashtu ata'& rsquo; Gjithashtu do të ketë aftësinë për të dërguar dhe për të marrë USDC në Solana

7211b7599a6f481ea432bf7137328cbf - Just-In: Coinbase Integrates Polygon (MATIC) - 19

Përvojë më e mirë individuale me asimilimin e ri të poligonit

Biznesi i shkëmbimit të kriptove mbajti parasysh arsyet që me siguri do të hiqeshin nga Ethereum. Ai diskutoi se rritja e shpenzimeve të përdorimit të komunitetit si për klientët privatë ashtu edhe për organizatat si rezultat i tarifave të gazit e kanë bërë në të vërtetë procedurën e financimit të buxhetit.

Mesazhi u bë për të zbuluar se Coinbase me siguri do të thjeshtojë procedurën e financimit të buxheteve të kriptove duke u mundësuar klientëve të transformojnë fiat në kripto dhe gjithashtu të paranë buxhetet e tyre Polygon dhe gjithashtu Solana në minuta dhe gjithashtu me një shpenzim minimal.

Gjatë muajit në vijim, klientët e certifikuar të Coinbase Exchange me siguri do të kenë mundësinë të dërgojnë dhe gjithashtu të marrin ETH, MATIC dhe gjithashtu USDC në Polygon, dhe gjithashtu ata'& rsquo; Do të keni mundësinë të dërgoni dhe gjithashtu të merrni USDC në Solana Më vonë, ndihma për akoma më shumë simbole dhe gjithashtu rrjete do të përbëhet me siguri.

Coinbase pretendoi se në fakt ka eliminuar ndërlikimin e trajtimit të ekuilibrave të ndryshëm të një zotërimi të vetmuar gjatë gjithë lidhjes me një ekuilibër të plotë dhe të unifikuar.

Tregime Trendi

7460ebec4ff76248b4bb85087af7a075 - Just-In: Coinbase Integrates Polygon (MATIC) - 21 Analiza e çmimeve të ArbiSmart: RBIS riteston mbështetjen shumëmujore; Blej këtë Dip?Lajme 6f42031fb9326201ef2c52f86aad562d - Just-In: Coinbase Integrates Polygon (MATIC) - 23Analiza e çmimeve të valëve: Modeli në zhvillim kërcënon të thyejë mbështetjen prej 4.16 dollarëshLajme 19160441d9e7ee6e30077ed6a82b85fb - Just-In: Coinbase Integrates Polygon (MATIC) - 25Analiza e çmimit të Apecoin: Fakeout në linjën e tendencës mund ta rrëzojë APE me 25%Lajme 122d1efe89eba1ed13c495d38980c8fb - Just-In: Coinbase Integrates Polygon (MATIC) - 27Analiza e çmimit të Uniswap: A mundet rikuperimi i vazhdueshëm ta çojë çmimin UNI në 8 dollarë?Lajme c2b5817bf964b3bc401d876772032b92 - Just-In: Coinbase Integrates Polygon (MATIC) - 29 Analiza e çmimit të SHIB: 0.00001 $ Breakout mund të pompojë SHIB me 33%Lajme

Asimilimi i Polygonit simbolizon gjithashtu herën e parë që Coinbase ka mundësuar në të vërtetë dërgimin dhe marrjen e këtyre vetive në një L2.

Ravendex: Gen-Dex dhe Launchpad tjetër në Cardano Mundësuar nga $Rave Token – Blini aktualisht!

Coinbase prezanton aplikacionin e ri të çantës celulare

Në atë që biznesi e quajti një avancim të njohur sado të veçantë, Coinbase vërtetoi se kërkonte konceptet e tyre themelore dhe gjithashtu të qëndrueshme të stilit për të zhvilluar një përvojë individuale të thjeshtë dhe të lëmuar që ndihet vërtet “& ldquo; lehtësisht i aksesueshëm në çast, i përshtatshëm për përdoruesit dhe gjithashtu i njohur.”& rdquo;

Aplikacioni sigurisht që do të përbëhej gjithashtu nga një ndihmë e jashtëzakonshme me shumë zinxhirë, e cila aktualisht përbëhet nga Solana, aksesi i një rubineti për të parë cilësimet tuaja DeFi, cilësimet e errëta, si dhe grafikët e kostos aktuale të kohës, aplikacioni i ri i Portofolit vendos fuqinë e web3 në xhepin tuaj.

Shfletuesi i saj i internetit dapp i inkorporuar së fundmi synon gjithashtu ta bëjë globin gjithnjë në rritje të dapp-ve më lehtësisht të aksesueshëm. Shfletuesi i ri i internetit dapp ofron një listë kontrolli të përzgjedhur të dapp-ve të preferuara nga të gjitha rrjetet që mbështet Coinbase Wallet, duke e bërë shumë më të lehtë zbulimin dhe gjithashtu kontrollimin e dapp-eve të reja.

Së fundi, aktiviteti i ri i shpejtë ndizet në ekranin e vendbanimit zhvillon aksesin me një prekje për shkëmbimet DEX, dërgimin ose marrjen e kriptove, si dhe financimin e Portofolit të Coinbase me Bitcoin, Ethereum, Solana, si dhe shumë prona të tjera të ndryshme duke përdorur një kartë debiti ose llogari rrjedhëse.

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance kanal.
  Solana, Analiza e Çmimit Axie Infinity: 5 Tetor 2021
Robert Simpson/ autori i artikullit

Tregtar dhe ekspert i njohur i tregut financiar. Një nga autoritetet botërore në fushën e analizave teknike dhe tregtimit të aksioneve. Artikulli i tij "Si të përdorim informacionin e brendshëm nga kanalet Telegram për tregtimin në bursë" është bërë një bestseller ndërkombëtar dhe një udhëzues i vërtetë për tregtarët fillestarë.

CRYPTO PUMP SIGNALS FOR BINANCE
Lini një Përgjigju