PayPal po shqyrton lançimin e kriptomonedhës së vet, 'PayPal Coin'

Blini më së miri në

Shkëmbimeve

Binance

Portofol

libër i llogarive f37cfeeaf4245f095c5da1ade399a8c0 - PayPal po shqyrton lançimin e kriptomonedhës së vet, 'PayPal Coin' - 5 By Parasshuram Shalgar Botuar para 15 minutash Përditësuar 15 minuta më parë

Coindesk në fakt ka verifikuar se PayPal (PYPL) është i përgatitur të lëshojë monedhën e tij të qëndrueshme ndërsa po përpiqet të përkulë indet e tij muskulore në tregun e kriptomonedhave. Filiali i PayPal Curv në fakt ka përgatitur terrenin për lançimin e stablecoin duke marrë parasysh atë shtator.

Bloomberg fillimisht raportoi se PayPal po zbulon mundësinë e lançimit të monedhës së tij jashtëzakonisht të qëndrueshme. Informacioni i monedhës së qëndrueshme u gjet pa dashje në firmë'& rsquo; iphone i Apple nga stilisti Steve Moser si dhe i shfaqur kodi i fshehur i Bloomberg si dhe fotot zbuluan informacionin e një '& lsquo;monedhe PayPal & rsquo;Në përmirësim, kodet zbuluan se dollari amerikan me siguri do të mbështeste monedhën e qëndrueshme, Bloomberg mbajti në mendje në rekordin e saj.

PayPal ka qenë në të vërtetë jashtëzakonisht energjik në fushën e kriptomonedhës, si dhe ka rritur në të vërtetë kufizimet e kriptove që klientët e tij mund të blejnë, si dhe blerjen e ndriçimit të individëve të saj për kriptomonedha. Në përmirësim, ajo në fakt ka mundësuar gjithashtu bazën e saj të klientëve të tërheqë kripto-n e saj në mënyrë të sigurt në librat e xhepit të palëve të treta.

PayPal banalizon kodin surprizë në Apple iphone

Megjithatë, PayPal'& rsquo; Agjenti i tij në fakt është përpjekur të banalizojë shqetësimin, si dhe ka pohuar se ai ishte i rrethuar nga një hackathon aktual i brendshëm. Një hackathon është një rast që imagjinon & rsquo; bashkëpunoni me shpejtësi për të kontrolluar, si dhe për të ndërtuar artikuj krejt të rinj që mund të mos shohin kurrë një lançim publik.

PayPal është ndër sistemet më të mëdha të shlyerjes së tregtisë elektronike në mbarë botën. Filloi në vitin 1998 si dhe filloi nga Peter Thiel, Luke Nosek, si dhe Max Levchin Fillimisht i quajtur “& ldquo;Confinity Inc & rdquo; Më vonë u kombinua me avokatin e dogecoin Elon Musk'& rsquo; firma bankare elektronike “& ldquo; X.com & rdquo; në vitin 2000 si dhe u riemërua në “& ldquo;PayPal & rdquo; një vit më vonë.

Në vitin 2002, ajo u ble nga industria online titan ebay.com për 1.5 miliardë dollarë, si dhe përfundoi si qasja e shlyerjes së paracaktuar për 185 milionë individët e saj. Në vitin 2015 u largua nga firma e nënave dhe babave të saj, si dhe përfundoi të ishte një firmë e ndryshme e tregtuar publikisht, duke përdorur saktësisht të njëjtën ikonë të shenjës PYPL që kishte përpara prokurimit ebay.com.

  Ish -Kancelari i Mbretërisë së Bashkuar Lord Hammond do të bashkohet me Crypto Custodian Copper si Këshilltar i Lartë

Sot PayPal është firma 54rh më e madhe në mbarë botën, si dhe ka më shumë se 377 milionë individë në mbarë botën. Ajo ka një kapital tregu prej 282.58 miliardë dollarë. Gjatë tremujorit të katërt, 4, sistemi rafinoi 2020 miliardë marrëveshje me një vlerë të përzier prej 3.47 miliardë dollarësh.

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance kanal.
Robert Simpson/ autori i artikullit

Tregtar dhe ekspert i njohur i tregut financiar. Një nga autoritetet botërore në fushën e analizave teknike dhe tregtimit të aksioneve. Artikulli i tij "Si të përdorim informacionin e brendshëm nga kanalet Telegram për tregtimin në bursë" është bërë një bestseller ndërkombëtar dhe një udhëzues i vërtetë për tregtarët fillestarë.

CRYPTO PUMP SIGNALS FOR BINANCE
Lini një Përgjigju