Regal bashkëpunon me Flexa, integron pagesat në monedhë dixhitale për teatro

Blini më së miri në

Platforma DeFi

Tabela me vlerë

Shkëmbimeve

Binance

Portofol

libër i llogarive 2e221593819babb2cf882234ac05396d - Regal bashkëpunon me Flexa, integron pagesa në monedhë dixhitale për teatro - 5 By Mayowa Adebajo Botuar 26 minuta më parë Përditësuar 22 minuta më parë

Klientët me siguri do të kenë aftësinë për të blerë bileta filmash dhe gjithashtu do të japin injeksione me kripto në mbi 500 kinema Regal.

Regal për të integruar pagesën kripto për biletat e filmit

Shoferi i filmave, Regal ka prezantuar në fakt bashkëpunimin e tij të ardhshëm me Flexa – një rrjet dixhital pagese të martën, teksa kërkon të lejojë klientët e tij të bëjnë pagesa për biletat e filmave dhe gjithashtu një mori pikash të tjera të ndryshme duke përdorur kriptomën. Duke operuar në mbi 500 vende, dhe gjithashtu në 42 shtete të përbërë nga Uashingtoni DC, Regal me siguri do të miratojë një sërë monedhash dhe gjithashtu simbole, të përbërë nga Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE), Litecoin (LTC) , DAI (DAI), monedhë USD (USDC), Chainlink (LINK), Dollar Binjak (GUSD), Cosmos (ATOM), Token Bazë e Vëmendjes (BAT) dhe gjithashtu shumë të tjera.

Flexa është shumë i besueshëm për aftësinë e tij për të siguruar pagesa për aplikacionet e botës reale, dhe gjithashtu kohë specifike gjatë kohëzgjatjes së lartësisë, mund të duhen nga orë në ditë që blerjet të konfirmohen në BTC dhe gjithashtu në zinxhirët e bllokut ETH. Pra, duke shfrytëzuar vlerën e tregut të Amp-it të saj bazë ERC-20 si siguri, Flexa ka besim të sigurohet që blerjet me të cilat merret me siguri do të arrijnë vazhdimisht sukses. Ndërkohë, ka gjithashtu një shans për pronarët e tokenit Amp të përfitojnë nga rrezikimi i burimeve të tyre.

Në përputhje me këto përparime, Shefi i Marketingut të Regal, Ken Thewes deklaroi se aspekti magjepsës i bashkëpunimit është se bën të mundur që dyshja të miratojë shpejt paratë dixhitale gjatë gjithë ndikimit të tyre në teatër në një mënyrë të qetë, duke përdorur shumë vizitorët. përshtatshmëri më të mirë dhe gjithashtu sigurinë që duhet të kenë.

Në përmirësim, themeluesi i Flexa, Trevor Filter, zbuloi gjithashtu kënaqësinë e tij me bashkëpunimin Regal.

Ndërkohë, ashtu si Regal, ka shumë zinxhirë të tjerë të ndryshëm të kinemave në vend që marrin gjithashtu kriptomonedhë. Për rrethana, më parë në nëntor, AMC filloi miratimin e BTC-së si shlyerje për blerjen e biletave të filmave në internet. Dhe kur AMC e bëri këtë, Drejtori Ekzekutiv mori edhe komente të rëndësishme të favorshme.

  Padia XRP: Ripple pohon, kërkesa e SEC "vlim-oqeani" është plotësisht e papajtueshme me Rregullat Federale

 

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance kanal.
Robert Simpson/ autori i artikullit

Tregtar dhe ekspert i njohur i tregut financiar. Një nga autoritetet botërore në fushën e analizave teknike dhe tregtimit të aksioneve. Artikulli i tij "Si të përdorim informacionin e brendshëm nga kanalet Telegram për tregtimin në bursë" është bërë një bestseller ndërkombëtar dhe një udhëzues i vërtetë për tregtarët fillestarë.

CRYPTO PUMP SIGNALS FOR BINANCE
Lini një Përgjigju