Sandbox token SAND grumbullohet 260% në nëntor, këtu është katalizatori prapa rritjes së çmimeve

Blini më së miri në

Platforma DeFi

Tabela me vlerë

Shkëmbimeve

Binance

Portofol

libër i llogarive f6f64d20b4c62033fb661376707e094a - Sandbox token SAND grumbullohet 260% në nëntor, këtu është katalizatori prapa rritjes së çmimeve - 5 By Mayowa Adebajo Botuar para 20 minutash Përditësuar 20 minuta më parë

Shenja indigjene e The Sandbox, SAND kufizohej gjithashtu më e madhe më 23 nëntor, duke përmirësuar përfitimet e saj njëmujore për të arritur në një dokument krejt të ri.

Sandbox Token Fitimet Muajore deri më sot kanë arritur 260%

Pavarësisht se çmimi i SAND-it u ngjit në 5.64 dollarë gjatë gjithë ditës, ai në fakt ka marrë parasysh që ka tërhequr disa nga këto fitime, si dhe aktualisht po tregtohet me 5.41 dollarë në kohën e kompozimit. Me këtë zhvendosje, fitimet nga viti në datë, si dhe nga muaji në datën e shenjës kanë arritur në fakt në 14,700% si dhe 260% në mënyrë specifike, duke e çuar kapitalizimin e saj të tregut pak më shumë se 5 miliardë dollarë. Kështu, duke e bërë renditjen e tokenit si monedha e 41-të më e madhe në industrinë e kriptove.

Ndërkohë, grumbullimi arrogant i çmimeve SAND të këtij muaji mund t'i atribuohet shumë drejtuesve, veçanërisht lajmet aktuale nga Sandbox Sandbox së fundmi diskutuan objektivat e tij për të lëshuar komponentin e metaverses së tij përmes rastit të tij shumëjavor të lojës për të fituar Alpha që është nisur për të filluar. më 29 nëntor në orën 1:00 UTC.

Këtu është Katalizatori kryesor i Rally-së SAND

Fillimi i blockchain verifikoi në deklaratën e tij, se me siguri do të zgjidhte afërsisht 5,000 lojtarë arbitrarë për të bërë afërsisht 1,000 SAND (barabartë me 5,540 dollarë), së bashku me 3 simbole të pandryshueshme (NFT) për të kaluar kohë cilësore në të 18 përvojat në internet të Sandbox.

Në përmirësim të kësaj, ekziston edhe pritshmëria për një bashkëpunim të ardhshëm midis Sandbox si dhe mallrave të aktiviteteve sportive bigwigAdidas Për këtë faktor, në fakt ka pasur një magji të madhe për të kaluar nëpër tregjet e zonës SAND, duke e bërë atë të marrë gjithashtu mbi 40% si 37% kundrejt Bitcoin (BTC) si dhe dollari amerikan në 24 orët e fundit.

Tani, pavarësisht nga të gjitha këto parime konkrete, SAND mund të jetë duke u grumbulluar drejt e në një kapje demash. Kjo është për shkak të faktit se modeli i tij i çmimeve po zbulon mospërputhje të vërtetë nga indeksi i rezistencës së anëtarëve të familjes (RSI).

Nga të gjithë treguesit, si dhe veçanërisht duke parë se SAND në fakt ka zhvilluar një lajthitje të favorshme, duke pasur parasysh se fillimi i nëntorit, ky është një tregues informues se energjia në kalimin në përpjetë ka ardhur në rënie.

  Komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar (UKGC) lëshon njoftim kundër statusit të paregjistruar të kësaj platforme NFT

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance kanal.
Robert Simpson/ autori i artikullit

Tregtar dhe ekspert i njohur i tregut financiar. Një nga autoritetet botërore në fushën e analizave teknike dhe tregtimit të aksioneve. Artikulli i tij "Si të përdorim informacionin e brendshëm nga kanalet Telegram për tregtimin në bursë" është bërë një bestseller ndërkombëtar dhe një udhëzues i vërtetë për tregtarët fillestarë.

CRYPTO PUMP SIGNALS FOR BINANCE
Lini një Përgjigju