Ekipi Shiba Inu lëshon një paralajmërim mashtrimi, ja çfarë duhet të kenë kujdes investitorët e SHIB

Blini më së miri në

Platforma DeFi

Tabela me vlerë

Shkëmbimeve

Binance

Portofol

libër i llogarive 44c982408055a14d7a325155b8da7815 - Ekipi Shiba Inu ka probleme me paralajmërimin e mashtrimit, ja çfarë duhet të kenë kujdes investitorët e SHIB - 9 By Prashant Jha Botuar 2 ditë më parë Përditësuar 2 ditë më parë

Shiba Inu (SHIB) në fakt është kthyer në një nga paratë e memeve më të preferuara në pesëdhjetë përqindëshin e dytë të ciklit ekzistues të demit. Apeli në globin e kriptove karakterizohet nga pjesa e tij e arsyeshme e anëve negative, veçanërisht në llojin e prishjeve që zakonisht joshin investitorët e rinj, si dhe i vjedhin investimet e tyre financiare. Një model i krahasueshëm po vërehet me SHIB në mes të tërheqjes së shtuar, si dhe rritjes së nxitjes. Ekipi i Shiba Inu lançoi një videoklip paralajmërues përkundrejt mashtrimeve të tilla të mundshme duke përdorur autoritetet e tij që menaxhon Twitter.

Videoja e shkurtër nënvizoi saktësisht se si rrjete të ndryshme të mashtrimit telegram po përpiqen të paraqesin menaxhimet kryesore, si dhe të përdorin airdrops të rremë, si dhe stimuj. Mashtruesit zakonisht synojnë hashtags në faqet e mediave sociale, si dhe flasin për mesazhet bazë që lidhen me ato hashtags.

Ekipi i telegramit të rremë Shiba po shpërndahet nëpër faqet e mediave sociale. Mashtruesit paraqesin llogari kryesore si dhe prodhojnë klientë të rremë. Këta mashtrues u përgjigjen mesazheve bazë.

Ata synojnë hashtags tuaj: #shib #shibarmy #leash #shibaswap #bone

Nuk ka: Shiba informacione të dëmshme! Rast i madh!

Nuk ka: Shiba airdrop!

Nuk ka: Shiba dobi!

Nuk ka: Shiba dhuratë falas!

Nuk ka: Shiba i pranishëm ndërkombëtarisht!

2ce12f725b1cbc7456c9a637d06a50fc - Ekipi Shiba Inu ka probleme me paralajmërimin e mashtrimit, ja çfarë duhet të kenë kujdes investitorët e SHIB - 11

Drejtuesit kryesorë gjithashtu rekomanduan investitorët që të qëndrojnë të mprehtë si dhe të mos ndajnë kurrë truket e tyre ekskluzive buxhetore ose adresat e postës elektronike.

Shiba Inu rrëshqet nga renditja më e mirë -10 e kriptove

Shiba Inu bëri tituj në tetor shumë falë rritjes së saj monstruoze prej 1000%, që ndihmoi gjithashtu rrëzimin e saj të Dogecoin (DOGE) për një kohë të shkurtër, si dhe u fut në top-7 në lidhje me pozicionet e kriptove. Sidoqoftë, nëntori në fakt ka përfunduar në rënie për paratë e preferuara të memeve, pavarësisht nga një sërë bashkëpunimesh të reja të zakonshme, si dhe lajme të shënuara.

SHIB aktualisht po tregtohet me $0.00004605 me një rënie prej 5% gjatë 24 orëve të mëparshme. Altcoin në fakt ka hequr pothuajse 50% të vlerësimit të tij nga niveli më i lartë i të gjitha kohërave prej $0.000089. Altcoin në fakt ka zbërthyer top-10 pozicionet pasi Orteku (AVAX) kapërceu SHIB me një rritje prej 50% një herë në javë.

  Rritja e mprehtë e çmimit të tregut të kriptove çon në 500 milion dollarë në likuidim, këtu është katalizatori

cb42e26f21c0e4073aa75c7d7a431025 - Ekipi Shiba Inu ka probleme me paralajmërimin e mashtrimit, ja çfarë duhet të kenë kujdes investitorët e SHIB - 13

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance kanal.
Robert Simpson/ autori i artikullit

Tregtar dhe ekspert i njohur i tregut financiar. Një nga autoritetet botërore në fushën e analizave teknike dhe tregtimit të aksioneve. Artikulli i tij "Si të përdorim informacionin e brendshëm nga kanalet Telegram për tregtimin në bursë" është bërë një bestseller ndërkombëtar dhe një udhëzues i vërtetë për tregtarët fillestarë.

CRYPTO PUMP SIGNALS FOR BINANCE
Lini një Përgjigju