Solana zvarritet më lart, duket se do të rishikojë majat e janarit në 177.0 dollarë

Blini më së miri në

Shkëmbimeve

Binance

Portofol

libër i llogarive 286fb5fb833c0a297e1a5e78c3a0e7b0 - Solana zvarritet më lart, duket të rishikojë majat e janarit në 177.0 - 7 $ By Rekha chauhan Botuar 1 orë më parë Përditësuar 1 orë më parë

  • Solana vendos vozitën e saj në përshpejtues, fiton më shumë se 17% për shkak të 11 janarit.
  • Banka e Amerikës'& rsquo; Deklarata e saj mbështet aktivitetin ekzistues të normës në Solana.
  • Rrumbullakimi i zhvillimit më të ulët verifikon rritjen e kostove.

Solana e filloi seancën me një notë më të lartë, duke përfshirë 10 vendet kryesore që bëjnë kriptomonedha sipas kapitalizimit të tregut. Paratë elektronike ranë praktikisht 40% nga nivelet maksimale prej 202 dollarësh të arritura më 27 dhjetor. Sasitë ruajtën avantazhin nga nivelet më të ulëta prej 130 dollarësh.

Banka e Amerikës e quan Solanën “& ldquo;Viza e mjedisit të posedimit elektronik & rdquo;

Në një shënim studimi, Banka e Amerikës përmendi kornizën e kostove të reduktuara si dhe normat e larta të marrëveshjeve me siguri do të udhëheqin mjedisin e posedimit elektronik. Ethereum mund të humbasë besueshmërinë e tij midis blockchainëve të mençur të mundësuar nga kontrata.

f471bf4010f419775663ccedf84bc843 - Solana zvarritet më lart, duket të rishikojë majat e janarit në 177.0 - 9 $

Në grafikun 4-orësh, norma në të vërtetë ka kaluar nëpër kryqëzimet tipike të zhvendosjes jetësore të 20/50/100 EMA (Mesatarja Lëvizëse Eksponenciale). Megjithatë, një miratim mbi 200-EMA është jetik për verifikimin e modelit ekzistues të demit. Më tej, zhvillimi i “& ldquo;Round low & rdquo; ruan rritjen e normës, pasi mund të arrijë në fillimin e zhvillimit në 167 më 5 janar.

Gjeni perlë tjetër Crypto në KuCoin! Nënshkruani përafërsisht Kërkoni bonusin e mirëseardhjes prej 500$

Indeksi i përditshëm i forcës relative (RSI) tregtohet me 60, thjesht pak i renditur poshtë zonës së mbiblerë. Demat Solana sigurisht që do të inkurajoheshin më shumë nëse sot'& rsquo; Shkalla e s mbyllet mbi 155. Megjithatë, një oshilator shtesë i energjisë Stochastic Oscillator bëri një zhvillim të dyfishtë prijës afër 95, treguesi u largua nga 95 në 80 që tregon disa rezerva të të ardhurave.

Megjithatë, investitorët duhet ta marrin atë si një mundësi blerjeje. Norma mund të ritestojë vijën e pjerrët të rënies nga shkalla e lartë e theksuar. Një blerje solide sigurisht që do të lindte me mbylljen e 100 EMA.

Nga ana tjetër, nëse të dy do të ndalonin së punuari për të mbajtur shkallën prej 168 dollarësh pas kësaj, ajo mund të kthehet prapa në drejtimin e 50 EMA, e cila qëndron në 146.

  Twitter punëson zyrtarisht ekipin Crypto, ja çfarë të presësh

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance kanal.
Robert Simpson/ autori i artikullit

Tregtar dhe ekspert i njohur i tregut financiar. Një nga autoritetet botërore në fushën e analizave teknike dhe tregtimit të aksioneve. Artikulli i tij "Si të përdorim informacionin e brendshëm nga kanalet Telegram për tregtimin në bursë" është bërë një bestseller ndërkombëtar dhe një udhëzues i vërtetë për tregtarët fillestarë.

CRYPTO PUMP SIGNALS FOR BINANCE
Lini një Përgjigju