Tether (USDT) Pranë rikuperimit të kunjit pavarësisht rritjes së shlyerjeve

Më e mira në

Fitoj

17% prill

telegram

Coingape 4aca49c2b29173b17effb0f8df1c06d4 - Tether (USDT) Pranë rikuperimit të kunjit pavarësisht rritjes së shlyerjeve - 17 c9f9e6b9ec70fe5027d9805817582496 - Tether (USDT) Pranë rikuperimit të kunjit pavarësisht rritjes së shlyerjeve - 19

Stabilcoin më i madh në globin e kriptomonedhës frikësoi tregun aktualisht të stresuar kur humbi vlerën e tij fikse. Ajo u ul për të rrëshqitur si ulur në $0.9455 cent. Sidoqoftë, aktualisht është rikuperuar për të tregtuar me normën 0.993 dollarë, në kohën e gazetarisë.

Ndërkohë, organizata Tether dha një deklaratë mes rikuperimit.

USDT rikuperon në 1 dollarë

Në njoftim vihej në dukje se në fakt ata kanë dhënë siguri në mes të një paniku të parashikuar në treg. Tether në fakt e ka ruajtur zakonisht shpengimin. Konsumatorët e konfirmuar kanë pasur në të vërtetë aftësinë për të tërhequr USDT në sistem për 1 $. Ai përfshinte që Tether në fakt ka lejuar më shumë se 300 milionë USDT shlyerje në 24 orët e fundit. Ndërsa sot është ende duke rafinuar mbi 2 miliardë që po ashtu pa problem.

USDT është ende 0.45% në rënie në 24 orët e mëparshme. Megjithatë, sasia e saj e tregtimit 24 orësh në fakt është rritur me 10% në 171.05 miliardë dollarë Tether këmbënguli se ata në fakt kanë trajtuar për të ruajtur sigurinë në tregun shumë të paparashikueshëm, si dhe kanë verifikuar në fakt për të dhënë zgjidhje për secilin nga konsumatorët e tij.

Tether CTO ofron ide mbi aksidentin LUNA

Në një takim me Scott Melker, Paolo Ardoino, Tether CTO iu përgjigj disa shqetësimeve në lidhje me problemin e vazhdueshëm si dhe heqjen e lidhjes së USDT.

Tregime Trendi

3050a5b79875c454d47a7cf6664cfd92 - Tether (USDT) Pranë rikuperimit të kunjit pavarësisht rritjes së shlyerjeve - 21Metallika Inc revolucionon sektorin e minierave prej 1800 miliardë dollarësh, duke hapur dyert për pjesëmarrësit globalëLajme Altcoin 94cbfd1fe3d16b0071119572b3ba17ea - Tether (USDT) Pranë rikuperimit të kunjit pavarësisht rritjes së shlyerjeve - 23Ndarja: Platforma Crypto NFT Sorare Partnere me Major League Baseball (MLB)Lajme Altcoin 1effe38974d09c1b9ecbd265d3efa9e0 - Tether (USDT) Pranë rikuperimit të kunjit pavarësisht rritjes së shlyerjeve - 25Rrëzimi drastik i Crypto-s për të tërhequr rregullore më të rrepta globale, ja pseLajme Altcoin feca775260322146fa2f43967fbd11b2 - Tether (USDT) Pranë rikuperimit të kunjit pavarësisht rritjes së shlyerjeve - 27 Çmimet e TRX rriten 7% pasi Tron blen këtë stablecoin me zbritjeLajme Altcoin fb0d0ce32f97efc49e5cdade710ce460 - Tether (USDT) Pranë rikuperimit të kunjit pavarësisht rritjes së shlyerjeve - 29Binance paralajmëron për më shumë ndërprerje në Terra ndërsa tërheqjet rritenLajme Altcoin

Ardoino pohoi se profili i tyre është jashtëzakonisht i fortë, si dhe heqja e lidhjes do'& rsquo; t zhvillohet.(* )mund ta rikthejë atë në çdo kohë. ne kurrë nuk refuzojmë një shpengim të vetmuar në sfondin e Popullit. Tether:

Ravendex-The Next Gen & Dex $Launchpad On Cardano Mundësuar nga – Rave Token aktualisht! Blej vuri në dukje se ato zhvillohen një test kardiovaskular me bazë të rregullt.

Ai gjithashtu përbëhet nga informacione nga situata e vitit 2008 që i bën ata të përgatitur për çdo rrethanë. Duke u pyetur për rikuperimin nga aksidenti LUNA, ai pohoi se është një telefonatë e vështirë. Unë supozoj se nëse ata kanë aftësinë për të diskutuar atë që ndodhi, si dhe për të rifituar vetëbesimin në treg, ata duhet të zgjerohen natyrshëm si dhe të ngadalësohen.

On

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance kanal.
  Kaizen Finance integron poligonin për të riimagjinuar argumentet kripto
Robert Simpson/ autori i artikullit

Tregtar dhe ekspert i njohur i tregut financiar. Një nga autoritetet botërore në fushën e analizave teknike dhe tregtimit të aksioneve. Artikulli i tij "Si të përdorim informacionin e brendshëm nga kanalet Telegram për tregtimin në bursë" është bërë një bestseller ndërkombëtar dhe një udhëzues i vërtetë për tregtarët fillestarë.

CRYPTO PUMP SIGNALS FOR BINANCE
Lini një Përgjigju