Shenjat kryesore të memeve të goditura nga përplasja e kriptove; Lavaman SHIB, DOGE 30%

Më e mira në

Fitoj

17% prill

telegram

Coingape 32b9405d646c9fdab49c385627f963d9 - Shenjat kryesore të memeve të goditura nga Crypto Crash; Lavaman SHIB, DOGE 30% - 17 866b792818146cdca63958981bce18b5 - Shenjat kryesore të memeve të goditura nga përplasja e kriptove; Lavaman SHIB, DOGE 30% - 19

Aksidenti i tregut të kriptomonedhave vazhdon edhe një ditë. Të gjitha kostot kryesore të tokenit të kriptove kanë marrë pjesë në të vërtetë në mënyrë kumulative në rënien e lirë.

Monedhat meme kanë parë në të vërtetë edhe një çerek të vogël nga ky aksident. Çmimet në fakt kanë rënë në një javë më parë. Kapitalizimi i plotë i tregut të kriptove meme ka arritur në fakt një 30% monstruoz në 24 orët e fundit.

Tregu i simboleve meme ra me 30%

Kriptomonedha e plotë e meme aktualisht qëndron në rreth 16 miliardë dollarë ndërsa sasia e saj e tregtimit 24 orësh është rritur në fakt me 73% në 4.8 miliardë dollarë. Megjithatë, kapitalizimi i plotë i tregut në fakt është zhytur me 17.3% në 24 orët e fundit. Vlerësimi kolektiv i tregut qëndron në 1.13 trilion dollarë. Kostot më të mëdha të Bitcoin (BTC) kanë arritur në fakt 10% në 24 orët e fundit për t'u tregtuar me koston prej 27,600 dollarë. Kostoja e Ethereum (ETH) është ulur me mbi 19% në 24 orët e fundit. ETH po tregtohet me një kosto tipike prej 1,851 dollarë.

Kostot e BTC tregtohen me një ulje prej 30% në 7 ditët e fundit. Ky aksident me kosto të konsiderueshme ka prodhuar në të vërtetë stres mbi altcoins. Monedhat më të mira meme me temë doge si Dogecoin (DOGE) dhe gjithashtu Shiba Inu (SHIB) kanë regjistruar në fakt një rënie prej mbi 45% në 7 ditët e fundit. Deklarata aktuale dhe gjithashtu përditësimet nuk e kanë ruajtur punën në mes të këtij aksidenti.

DOGE ulet me 90% duke pasur parasysh se ATH e tij

Charlie Bilello në fakt ka ndarë një përmirësim që kriptomonedha më e madhe e memeve, kostoja e DOGE është ulur në të vërtetë me 90% nga vlera e saj e përhershme (ATH). Kjo është dita kur Elon Musk bëri reklamat e mbajtura live në mbrëmjen e së shtunës, Dogecoin DOGE po tregtohet me një kosto tipike prej 0.074 dollarë, në kohën e gazetarisë. Kostoja e tij në fakt është ulur me 31% në 24 orët e fundit.

Tregime Trendi

289afc627a4a0173910171bc9a773f42 - Shenjat kryesore të Meme-ve të Përplasura nga Crypto Crash; Lavaman SHIB, DOGE 30% - 21A po e ndjek Tether (USDT) UST-në e Terra-s duke humbur kunjin e saj në dollarë?Lajme Altcoin 55a755e9bbe71c90c6f1de9db7f8b7b8 - Shenjat kryesore të memeve të goditura nga përplasja e kriptove; Lavaman SHIB, DOGE 30% - 23Tregtari veteran Peter Brandt parashikon fundin lokal të BitcoinLajme Altcoin 93154e604c93c4273e0115e13e55f537 - Shenjat kryesore të memeve të goditura nga Crypto Crash; Lavaman SHIB, DOGE 30% - 25Bitcoin (BTC) rrëzohet nën 27 mijë dollarë për këta tre faktorëLajme Altcoin 015c58227fd1ffc57ed7cc16832ef989 - Shenjat kryesore të memeve të përplasura nga përplasja e kriptove; Lavaman SHIB, DOGE 30% - 27Just-In: Nubank i Brazilit do të lejojë tregtimin e kriptoveLajme Altcoin 59045a3e13efc855f8755394d51136be - Shenjat kryesore të Meme-ve të Përplasura nga Crypto Crash; Lavaman SHIB, DOGE 30% - 29I fundit: Goditja e FASB-së në krahun e komunitetit BitcoinLajme Altcoin

  Sinjalet e reja të të dhënave Lojtarët institucionalë po shkarkojnë Bitcoin

Kripto meme e dytë më e madhe Shiba Inu është ulur me 36.5% në 24 orët e fundit. SHIB po tregton me një kosto tipike prej $0.000010, në kohën e gazetarisë. Megjithatë, sasia e saj e tregtimit 24 orësh në fakt është rritur me 36% në 1.6 miliardë dollarë. Ndërkohë, një balenë ETH e ka kapur ditën për të blerë zhytjen. Në të vërtetë ka përfshirë mbi 2.3 milionë dollarë argumente Shib.

Ravendex: Gen-Dex dhe Launchpad tjetër në Cardano Mundësuar nga $Rave Token – Blini aktualisht!

.

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance kanal.
Robert Simpson/ autori i artikullit

Tregtar dhe ekspert i njohur i tregut financiar. Një nga autoritetet botërore në fushën e analizave teknike dhe tregtimit të aksioneve. Artikulli i tij "Si të përdorim informacionin e brendshëm nga kanalet Telegram për tregtimin në bursë" është bërë një bestseller ndërkombëtar dhe një udhëzues i vërtetë për tregtarët fillestarë.

CRYPTO PUMP SIGNALS FOR BINANCE
Lini një Përgjigju