Çmimet e TRX rriten 7% pasi Tron blen këtë stablecoin me zbritje

Më e mira në

Fitoj

17% prill

telegram

Coingape 4d662bd7743a72d0c8f607d49fa7b1b0 - Çmimet TRX kërcejnë 7% pasi Tron blen këtë monedhë të qëndrueshme me zbritje - 17 36615d59d85cdf89c39791ee4f9eaed0 - Çmimet TRX kërcejnë 7% Pasi Tron blen këtë monedhë të qëndrueshme me zbritje - 19

Mes deponisë ekzistuese të tregut, çdo kriptovalutë po përpiqet të mbajë këmbët e saj. Në këtë propozim, udhëheqës të shumtë të kriptove po zhvendosin fondet për të siguruar sigurinë e simboleve të rrjetit të tyre. Themeluesi i TRON-it, Justin Sun kohët e fundit prezantoi një libër prej 2 miliardë dollarësh për të siguruar shenjën e tij indigjene TRX në mes të përplasjes historike të Terra-s.

TRON blen 98 milionë dollarë USDT

Rezerva TRON DAO, e cila mbështet monedhën e saj të qëndrueshme USDD, prezantoi një veprim sigurie. Ai deklaroi se ata në fakt kanë marrë rreth 100 milion Tether (USDT) me një kosto të zakonshme prej 0.982 dollarë. U kushtoi atyre thjesht 98.2 milionë dollarë. TRON thjesht fitoi rënien.

USDT është monedha më e madhe e qëndrueshme e fiksuar, e cila u rrëzua me 4.8% në 0.95 dollarë. Kjo është më e përballueshme për shkak të përplasjes së kriptomonedhës në vitin 2017. Sidoqoftë, USDT në të vërtetë është rimbursuar në shenjën e kostos prej 0.99 $ në disa orë. Është ulur me 0.78% në 24 orët e fundit.

Token TRX në fakt ka përfituar nga ky profesion pasi kostoja e tij u rrit me mbi 7% pas deklaratës. Token TRON tregtohet me një kosto të zakonshme prej 0.07 $, në kohën e gazetarisë. Sasia e saj e tregtimit 24 orësh është rritur me 30% në 4.2 miliardë dollarë. Shenja TRON në fakt ka arritur të rritet me 17% në 30 ditët e fundit ndërsa Bitcoin në fakt është ulur me 30%.

TRON përfshin furnizim me vlerë prej 400 milionë dollarësh për USDC si dhe TUSD

Rrjeti TRON deklaroi gjithashtu se do të rrisë furnizimin prej 400 milionë dollarësh të USDC si dhe TUSD në TRON brenda 2 orëve. Rritja me siguri do të jetë 200 milionë dollarë secila për të dy monedhat e qëndrueshme. Më parë, për të ruajtur tregun e kriptove, TRON DAO Reserve fitoi gjithashtu mbi 97 milionë dollarë simbole TRX. Blerja u bë me një kosto të zakonshme prej 0.0661 dollarë. TRON ka përfshirë në të vërtetë edhe 1,00 Bitcoin me një kosto të zakonshme prej 30,096 dollarë për të siguruar sigurinë e tregut.

  Samsung pret rritje nga çipat e minierave kripto për gjysmën e ardhshme të 2019-ës
Tregime Trendi

71280bfb7face144c7e87baade722e72 - Çmimet TRX kërcejnë 7% pasi Tron blen këtë stablecoin me zbritje - 21Metallika Inc revolucionon sektorin e minierave prej 1800 miliardë dollarësh, duke hapur dyert për pjesëmarrësit globalëLajme Altcoin 9b0a5750344f6fa5721b7ee8c63a87fb - Çmimet TRX kërcejnë 7% Pasi Tron blen këtë monedhë të qëndrueshme me zbritje - 23Ndarja: Platforma Crypto NFT Sorare Partnere me Major League Baseball (MLB)Lajme Altcoin 0df0aea2566493b87d2ac673eb04032c - Çmimet TRX kërcejnë 7% Pasi Tron blen këtë monedhë të qëndrueshme me zbritje - 25Binance paralajmëron për më shumë ndërprerje në Terra ndërsa tërheqjet rritenLajme Altcoin ce38f3fa70362949b387d179d1dabd4d - Çmimet TRX kërcejnë 7% Pasi Tron blen këtë monedhë të qëndrueshme me zbritje - 27Terra njofton masa të reja urgjente për të mbështetur LUNA dhe USTLajme Altcoin 392dc932f9b56c9b0b6acb69c9186c6c - Çmimet TRX kërcejnë 7% Pasi Tron blen këtë monedhë të qëndrueshme me zbritje - 29Ky Top -50 Crypto është rritur nga përplasja e tregut të së mërkurësLajme Altcoin

Sipas WhaleStates, mbi 20.9 milionë dollarë simbole TRX u dërguan nga shkëmbimi i kriptove Binance në shumë libra xhepi të ndryshëm.

Ravendex: Gen-Dex dhe Launchpad tjetër në Cardano Mundësuar nga $Rave Token – Blini aktualisht!

.

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance kanal.
Robert Simpson/ autori i artikullit

Tregtar dhe ekspert i njohur i tregut financiar. Një nga autoritetet botërore në fushën e analizave teknike dhe tregtimit të aksioneve. Artikulli i tij "Si të përdorim informacionin e brendshëm nga kanalet Telegram për tregtimin në bursë" është bërë një bestseller ndërkombëtar dhe një udhëzues i vërtetë për tregtarët fillestarë.

CRYPTO PUMP SIGNALS FOR BINANCE
Lini një Përgjigju