Kostoja e XRP del jashtë grupit me një rritje prej 25%, por pse?

XRP sjell klientët pasi shpresa për një vendim gjyqësor të favorshëm aktivizon një rritje prej 25% mbi një shkallë jetike të rezistencës afatgjatë.

Çmimi XRP del jashtë kufijve me një rritje prej 25%, por pse?

Tregjet e kriptove po ndezin paksa miqësore me mjedisin më 22 shtator pasi kostoja e Bitcoin (BTC) shtoi një fitim 4.7% për të tregtuar mbi 19,300 dollarë dhe gjithashtu Ether (ETH) u rrit 6.5% për të rifituar shkallën prej 1,300 dollarësh.

RSR dhe gjithashtu Astar Network (ASTAR) u rritën gjithashtu me 23% dhe gjithashtu 17% në mënyrë specifike, megjithatë kompania lëvizëse edhe më e rëndësishme e ditës ishte XRP.

Aktualisht, kostoja e XRP tregon një fitim afër 25% dhe gjithashtu prona është rritur me 41% në muajin e kaluar. Sipas avokatit mbrojtës James K. Filan, më 18 shtator, Ripple Labs paraqiti një lëvizje për rimbledhjen e gjykimit – një procedurë e ligjshme që kërkon që gjykata të marrë një vendim bazuar në të vërtetat e dhëna, në krahasim me blerjen e një testi – dhe gjithashtu një zgjedhje nëse XRP është një siguri dhe siguria parashikohet nga mesi i dhjetorit

Eksitimi mbi informacionin mund të jetë duke rritur pikëpamjen e financierëve në lidhje me klientët potencialë afatgjatë për XRP.

Të ngjashme: Crypto dhe gjithashtu furnizimet zbuten përpara ecjes së çmimit të Fed, megjithatë XRP, ALGO dhe gjithashtu pamja LDO janë 'interesante'

Nga pikëpamja e vlerësimit teknologjik, kostoja e XRP kërkon të mbrojë një mbyllje të dytë të përditshme ndaj një rezistence afatgjatë në rënie të linjës së trendit dhe gjithashtu sasitë e tregtimit dhe gjithashtu norma e hapur e interesit për marrëveshjet e së ardhmes janë rritur shumë në 2 orët e mëparshme.

f5138a64ba32e5bc15a98cb128755644 - Kostoja e XRP del jashtë grupit me një rritje prej 25%, por pse? - 7

Sipas ekspertit të tregut Crypto PumpNews, Marcel Pechman:

“Interesi i hapur i XRP tani është në 575 milionë dollarë nga 310 milionë dollarë vetëm një javë më parë.”

Tregtarët që nuk janë ende të vendosur mund të mendojnë të presin për të parë nëse standardi i zhvendosjes 200-ditore me 0.49 dollarë është kthyer për të qëndruar gjatë dy mbylljeve të përditshme në vijim. Në mënyrë tipike, investitorët brenda ditës dhe gjithashtu të luhatshëm marrin të ardhura në shkallë më të gjata të rezistencës dhe gjithashtu përgatiten për qeniet e kostos të refuzuara dhe gjithashtu reduktimin e ritesteve të ndihmës pasi një pronë trajton një shpërthim nga një kohëzgjatje e kombinimit të gjatë, bazës së kostos ose një hapi që ndryshon strukturën e tregut. .

Furnizuesi i informacionit të analitikës kripto, The Kingfisher nxiti një faktor të krahasueshëm duke rekomanduar që klientët me siguri "ka të ngjarë të kenë një mundësi për të ulur XRP për një kohë të gjatë".

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance kanal.
Robert Simpson/ autori i artikullit

Tregtar dhe ekspert i njohur i tregut financiar. Një nga autoritetet botërore në fushën e analizave teknike dhe tregtimit të aksioneve. Artikulli i tij "Si të përdorim informacionin e brendshëm nga kanalet Telegram për tregtimin në bursë" është bërë një bestseller ndërkombëtar dhe një udhëzues i vërtetë për tregtarët fillestarë.

CRYPTO PUMP SIGNALS FOR BINANCE
Lini një Përgjigju