Çmimi i XRP kapërcen 30% rezistencën kryesore, a do ta fitojë Ripple çështjen SEC?

Më e mira në

Kiber

telegram

Coingape

Gazete

Kripto ditore 6fc78d4640a2434ea566cf4f8027f589 - Çmimi XRP shënon 30% Kapërcim të rezistencës madhore, A do ta fitojë Ripple çështjen SEC? - 19

Kriptomonedha indigjene e Ripple, XRP, dorëzohet duke rezistuar së fundmi ndaj energjisë më të gjerë të tregut si dhe duke bërë fitime të mëdha. Që nga koha e shtypit, XRP po tregton 30% në 24 orët e fundit duke dëmtuar rezistencën thelbësore prej 0.50 dollarësh.

6f9cfb7dd09d878c562738459ffb3cc9 - Çmimi i XRP shënon 30% Duke kaluar rezistencën e madhe, a do ta fitojë Ripple çështjen SEC? - 21

Me këtë, XRP në të vërtetë ka zgjeruar gjithashtu fitimet e tij të rregullta në më shumë se 62%. Veprimi më aktual i kostos vjen pasi lagjja e kriptove parashikon një rezultat përfundimtar të favorshëm mbi luftën e ligjshme të Ripple me SEC. XRP aktualisht është rritur për të arritur të jetë kriptoma e 6-të më e madhe sipas kapitalit të tregut, si dhe duke marrë parasysh një zonë në 5 liderët.

Gjithashtu, grumbullimi i XRP nga balenat po arrin në nivele të reja. Siç sqaron transportuesi i informacionit në zinxhir, Santiment:

Përqindja e kostos së $ XRP/ $BTC në fakt ka arritur një nivel më të lartë 1-vjeçar prej 0.000025 në këndvështrimin e vazhduar pozitiv të një negocimi të mundshëm të #Shkëput me #SEC Adresat aktive të peshkaqenëve dhe balenave që mbajnë 1 deri në 10 metra $ XRP në fakt kanë mbetur në një model ndërtimi duke pasur parasysh fundin e vitit 2020.

08260821ba758bf08ea7aaebf20d7aea - Çmimi i XRP shënon 30% Duke kaluar Rezistencën e Madhe, A do ta fitojë Ripple rastin SEC? - 23

CEO i Ripple për zhvillimet e fundit

Në dhjetor 2020, SEC i SHBA-së bëri një pretendim për Ripple duke specifikuar se shitja e XRP nëpërmjet 2013-ICO kalon përmes legjislacionit të sigurisë dhe letrave me vlerë. Sidoqoftë, Ripple në të vërtetë ka ruajtur mjedisin e tij për gati 2 vjet, duke mos pohuar asnjë shkelje të rregulloreve të sigurisë dhe letrave me vlerë.

Tregime Trendi

4d8961cebd3c22d615f484a68e1969b0 - Çmimi XRP shënon 30% Duke kaluar rezistencën kryesore, a do ta fitojë Ripple rastin SEC? - 25Reversal Bullish vendos çmimin e Tezos për 11.6% rritje.Lajme Altcoin 45c580e9404925211944234c0f6107d8 - Çmimi i XRP shënon 30% Kapërcim të rezistencës madhore, A do ta fitojë Ripple çështjen SEC? - 27Çmimi i Litecoin i bllokuar në një situatë të krijuar ose të thyer; Shikoni këtë përpara se të bliniLajme Altcoin 4fa0e905836630aa47d45bdf73947869 - Çmimi i XRP shënon 30% Kapërcim të rezistencës madhore, A do ta fitojë Ripple çështjen SEC? - 29Çmimi i Apecoin thyen barrierën prej 5.7 dollarësh për një tubim 14%, por çfarë më pas?Lajme Altcoin 0131c89b68823323970ba9d5e5121bc0 - Çmimi i XRP shënon 30% Duke kaluar rezistencën e madhe, A do ta fitojë Ripple rastin SEC? - 31Modeli Bullish u shfaq në grafikun javor të çmimeve XRP; A duhet të blini?Lajme Altcoin 2e5cbdefb0d2f2f267b1271425ca697a - Çmimi XRP shënon 30% tejkalim të rezistencës madhore, A do ta fitojë Ripple çështjen SEC? - 33Trendline Breakout vendos që Rally me monedha helium të arrijë në 7 dollarëLajme Altcoin

Gjatë shikimit të tij në Fox News të enjten, CEO i Ripple Brad Garlinghouse vlerësoi gjykatën duke specifikuar:

“KSHZ-ja nuk e ka ndjekur ligjin në kërkim të një rezultati. KSHZ-ja e ka humbur rrugën duke e kthyer një qyqe për kakao”.

Ai gjithashtu mbajti parasysh se Ripple nuk mban asnjë lloj marrëveshjeje investimi financiar për XRP që ai të certifikojë si siguri. Garlinghouse gjithashtu diskutoi fjalimin e Hinman, të cilit SEC në fakt e ka penguar aksesin për disa kohë.

CEO i Ripple gjithashtu përmendi vërejtjet aktuale të bëra nga Jamie Dimon duke e quajtur tregun e kriptove një plan Ponzi. Garlinghouse deklaroi se individë të nderuar si Jamie Dimon si dhe Warren Buffett në të vërtetë kanë goditur kriptomat gjatë 2 viteve të fundit. Por ai përfshiu se "ne kemi arritur një pikë ku industria nuk po largohet dhe ne jemi këtu për të qëndruar".

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance kanal.
Robert Simpson/ autori i artikullit

Tregtar dhe ekspert i njohur i tregut financiar. Një nga autoritetet botërore në fushën e analizave teknike dhe tregtimit të aksioneve. Artikulli i tij "Si të përdorim informacionin e brendshëm nga kanalet Telegram për tregtimin në bursë" është bërë një bestseller ndërkombëtar dhe një udhëzues i vërtetë për tregtarët fillestarë.

CRYPTO PUMP SIGNALS FOR BINANCE
Lini një Përgjigju