"Ju nuk duhet të rrënjosni për XRP, por duhet të rrënjosni kundër SEC" mendon avokati i Ripple John Deaton

Blini më së miri në

Shkëmbimeve

Binance

Portofol

libër i llogarive 0f8f7c98b8fd8bfac433d5ec0fb69706 - "Ju nuk duhet të rrënjosni për XRP, por ju duhet të rrënjosni kundër SEC" llogarit avokati i Ripple John Deaton - 5 By Olivia Brooke Botuar 52 minuta më parë Përditësuar 52 minuta më parë

Avokati i Ripple, avokati John Deaton, në fakt është shfaqur një telefonatë zgjimi në të gjithë zonën e kriptomonedhës. Avokati pretendoi se zona duhet të marrë SEC'& rsquo; rreziku i Ripple si një rrezik jashtëzakonisht i rëndësishëm që me siguri do të kalonte Ripple & rsquo; s XRP ndaj kriptomonedhave që ato mbajnë.

Deaton këshillon se çdo kripto tjetër e ndryshme mund të marrë XRP'& rsquo; s vendndodhjen

Ndërsa fliste me You Tuber, Naomi Brockwell, Deaton, që është krijuesi dhe gjithashtu pritësi i Ligjit të Kriptove, specifikoi se pjesëmarrësit e zonës së kriptos duhet të rezervojnë dallimet e tyre dhe gjithashtu predispozitat për rrjetet e blockchain që ata mbajnë. Ai përfshin se ata kërkojnë të kuptojnë se KSHZ-ja po godiste sektorin me pretendimin e tyre kundër Ripple. Sipas tij, formulimi i ankesës së SEC kundër Ripple dhe gjithashtu token i tij XRP mund të përdoret për çdo lloj rrjeti të ndryshëm të blockchain.

Tërhiq ankesën dhe kontrolluar gjithashtu & hellip; Ju mund të zëvendësoni në thelb kripto-n që zotëroni dhe gjithashtu e doni XRP-në dhe gjithashtu gjuhën që do të përdorni në mënyrë të ngjashme.

Deaton sqaron se ai nuk po kërkon që zona të fillojë papritur të mbështesë Ripple Kjo ndodh pasi ai identifikon se individët e tregut kanë rezervime në lidhje me Ripple dhe gjithashtu XRP. Këto prenotime konsistojnë në mospërputhjen si CEO i Ripple, Brad Garlinghouse dhe gjithashtu të menduarit që token të sistemohet po aq mirë në duart e Ripple Ajo që ai megjithatë po promovon është që zona të jetë kundër tejkalimit të SEC në zonën e kriptove.

Ti vish'& rsquo; nuk duhet të rrënjosni për Ripple, por ju keni nevojë për të rrënjosur për kripto, dhe gjithashtu keni nevojë për rrënjë kundër SEC & rsquo; s tejkalim.(* )që, besoj, është Dhe lidhje tipike që mund të na sjellë me njëri-tjetrin. në KuCoin!

Gjeni Tjetrin Crypto Gem Regjistrohuni 500$ për të pretenduar se bonusi i mirëseardhjes nuk është

Kjo është hera e parë që në fakt e ka synuar këtë. Deaton në Back, ai paralajmëroi se çdo kriptomonedhë tjetër e përbërë nga tetori dhe gjithashtu Bitcoin nuk do të ishte sigurisht e sigurt nëse Ether SEC do të ishte i suksesshëm në atë që po përpiqej të bënte duke deklaruar një shenjë sigurie XRP. Ripple nuk është e vetmja në duke ndarë këtë pamje.

  Shiba Inu hidhet në vendin e 12 -të në renditjen e kriptove, a mundet që $ SHIB të fshijë një zero tjetër nga çmimi i saj?

Gazetari i shtypit Deaton, Fox Business, ka artikuluar gjithashtu probleme të ngjashme. Charles Gasparino që është një analist normal në Sipas pretendimit të shtetit Gasparino të SEC, tregon se kundër Ripple, kryetari i SEC-it Gary Gensler është duke pritur rezultatin e për shembull para se të ekspozojë pozicionin e tij total mbi të cilin në minutën e Ethereum duket mbetjet në për të pastruar me sigurimet kompensim.është ende i pozicionuar

Ripple u shfaq i suksesshëm në pretendimin e rritjeve në

Procesi i fundit gjyqësor në KSHZ'& rsquo; s grindja me duket (* )të jetë jashtëzakonisht për Ripple për shembull është ende në fazën e zbulimit të specialistit Ripple, është duke u afruar ndërkohë që po vjen deri te një vendim. Një aktivitet që gjykata me siguri do të politikës së shpejti në lidhje me KSHZ-në duhet të (DPP) është me shumë gjasa nxitja e procesit të diskutimit të privilegjuar të KSHZ-së që të dorëzojë të dhënat e saj të brendshme që në të vërtetë ka kërkuar.për të vënë'& rsquo; tripple,

Ju SEC duhet të rrënjosni për Ripple por ju duhet të rrënjosni kundër.

Çdo tregtar që tregton kriptovaluta në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për pompimin e ardhshëm të vlerës së monedhave në mënyrë që të bëjë fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohe.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pompën" e ardhshme. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance publikon 1-2 sinjale falas në lidhje me "Pompën" e ardhshme dhe raporte mbi "Pompat" e suksesshme të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance kanal.
Robert Simpson/ autori i artikullit

Tregtar dhe ekspert i njohur i tregut financiar. Një nga autoritetet botërore në fushën e analizave teknike dhe tregtimit të aksioneve. Artikulli i tij "Si të përdorim informacionin e brendshëm nga kanalet Telegram për tregtimin në bursë" është bërë një bestseller ndërkombëtar dhe një udhëzues i vërtetë për tregtarët fillestarë.

CRYPTO PUMP SIGNALS FOR BINANCE
Lini një Përgjigju